Naar de inhoud
Spinimax Casino Logo
Inloggen Registreren

Alles wat Spinimax te bieden heeft

150% tot €750 plus 150 free spins vormt het vertrekpunt van ons aanbod. Daarnaast regelen wij betalingen, livechat en de voorwaarden per onderdeel allemaal volgens vaste, duidelijke regels.

Claim 150% + 150 Free Spins

Online Casino Spinimax in één overzicht

Bij Online Casino Spinimax brengen wij bonussen, spellen, betalingen en support samen onder één account, elk met eigen voorwaarden die wij hieronder op een rij zetten.

  • Welkomstbonus: 150% tot €750 + 150 free spins, met bonuscode vereist en free spins te gebruiken binnen 7 dagen na toekenning.
  • Reload bonus: 50% tot €100, met een maximale conversie van 5x het toegekende bonusbedrag naar het echte saldo.
  • Weekend cashback: 50% op het netto verlies, elke maandag bijgeschreven.
  • Spellen: aanbod van de providers VoltEnt, Endorphina en Gamzix.
  • Betalen: bankoverschrijving, creditcards en Paysafe.
  • Support: livechat en e-mail, 24/7 bereikbaar.
  • Licentie: Anjouan Offshore Financial Authority, licentienummer ALSI-102310002-F15.

Wat elk onderdeel in de praktijk betekent

Onze welkomstbonus en voorwaarden draaien om 150% tot €750 plus 150 free spins, maar alleen met een bonuscode bij de storting. De free spins vervallen als ze niet binnen 7 dagen worden gebruikt, en zolang een bonus actief staat, blokkeert dit de mogelijkheid om een uitbetaling aan te vragen. Voor de reload bonus van 50% tot €100 geldt een lagere conversiegrens: maximaal 5x het bonusbedrag naar echt geld.

Voorwaarden en limieten

Tijdens een actieve bonus geldt een maximale inzet van €12 of 5% van het bonusbedrag, waarbij het laagste bedrag telt. De welkomstbonus kent daarnaast een maximale conversie van 10x het toegekende bonusbedrag. Wij werken met de spellen van VoltEnt, Endorphina en Gamzix en regelen stortingen en opnames via bankoverschrijving, creditcards en Paysafe. Vragen over deze voorwaarden beantwoorden wij via livechat of e-mail, 24 uur per dag.

Bonusvoorwaarden en limieten in cijfers

Wie onze bonussen gebruikt, krijgt te maken met vaste cijfers per onderdeel, die wij hier samenvatten.

OnderdeelVoorwaarde
Welkomstbonus150% tot €750 + 150 free spins, bonuscode vereist
Reload bonus50% tot €100, max. conversie 5x het bonusbedrag
Weekend cashback50% op netto verlies, uitbetaald elke maandag
Max. inzet tijdens bonus€12 of 5% van het bonusbedrag, laagste telt
Max. conversie welkomstbonus10x het toegekende bonusbedrag

Deze grenzen bepalen hoe snel een bonus kan worden omgezet naar speelbaar saldo en hoe hoog een enkele inzet mag zijn tijdens het spelen met bonusgeld.

Grenzen en voorwaarden die overal gelden

Naast de bonusvoorwaarden gelden er ook vaste regels voor spellen, betalingen en support. Onze spellen komen van VoltEnt, Endorphina en Gamzix, en onze limieten en zelfuitsluiting bieden spelers de mogelijkheid om zelf grenzen te stellen aan hun spel.

Voor betalingen houden wij het bij bankoverschrijving, creditcards en Paysafe, zonder andere methoden aan te bieden. Support via livechat en e-mail staat 24/7 open voor vragen over bonussen, spellen of een storting. Wie een bonus activeert, moet rekening houden met de maximale inzet van €12 of 5% van het bonusbedrag en met de conversiegrenzen van 10x bij de welkomstbonus en 5x bij de reload bonus.

Wij opereren onder de licentie van de Anjouan Offshore Financial Authority, licentienummer ALSI-102310002-F15. Deze licentie, samen met de genoemde bonus- en spelvoorwaarden, vormt het kader waarbinnen wij ons volledige aanbod aanbieden.

Veelgestelde vragen over ons aanbod

Hoeveel is de welkomstbonus bij Spinimax?
De welkomstbonus bedraagt 150% tot €750 plus 150 free spins. Er is een bonuscode vereist en de free spins moeten binnen 7 dagen na toekenning worden gebruikt.
Welke betaalopties worden door Spinimax geaccepteerd?
Wij werken met bankoverschrijving, creditcards en Paysafe. Andere betaalmethoden bieden wij niet aan.
Is support bij Spinimax 24/7 bereikbaar?
Ja, ons supportteam is 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar via livechat en e-mail.
Welke limieten gelden voor de bonussen bij Spinimax?
Tijdens een actieve bonus geldt een maximale inzet van €12 of 5% van het bonusbedrag, afhankelijk van wat het laagste is. De welkomstbonus kent een maximale conversie van 10x het bonusbedrag, de reload bonus van 50% tot €100 een maximale conversie van 5x.